Ernesta – iš senovės vokiečių ernst „rimta“.

Vardadienis būna du kart per metus: Sausio 12 d. ir lapkričio 7 d.

Ernesta – tai kraštutinumų ir prieštaravimų žmonės. Negailestingi ir aistringi. Juos galima mylėti ir tuo pačiu nekęsti. Jiems neegzistuoja jokios kliūtys. Tai analitikai, turi gerą intuiciją, energingi, siekia turto. Didelį dėmesį skiria savo išvaizdai ir įvaizdžiui. Mėgsta lankyti restoranus. Sarkastiški, turi gilų, beveik mistinį gyvenimo supratimą. Dažnai pasiekia puikių rezultatų.

Ernestos vardadienį veikia Neptūnas, kuris sukelia psichikos nukrypimus, utopines idėjas. Jų pagrindinis bruožas – ištikimumas. Jų tikslas – pasiekti garbės ir turtų. Moka išnaudoti kiekvieną minutę. Atviri, ištikimi ir turi daug sekėjų bei draugų. Atkaklus darbas atneša sėkmę. Stiprus pasiaukojimo jausmas. Turi romantišką proto struktūrą, tačiau emocijos kartais teka kaip plati upė.

Ernestos skaičiaus vienuoliktuko (tai pagerintas dvejetukas; 11 = 1+1 = 2) savybes parodo gyvenimiško triumfo akimirkomis: tokiais momentais jos išsiskiria kuklumu ir saikingumu. Jos niekada neriečia nosies, jeigu tampa turtingos, neiškelia savo nuopelnų, o visada lieka ištikimos savo idealams – siekti dvasinio tobulumo ir noro tarnauti kitiems.

Ernestos gali būti puikios mokslininkės, filosofės, talentingos rašytojos, menininkės, puikios oratorės, misionierės. Turėdamos puikią intuiciją ir parapsichologinių sugebėjimų, jos gali tapti žymiomis astrologėmis, numerologėmis, daugelio slaptų žinių šakų profesionalės. Turėdamos tiek įvairių pranašumų, jos be vargo pasiekia užsibrėžtus tikslus materialinėse, dvasinėse bei socialinėse srityse. Jų laukia šlovė, garbė ir turtai.

Ernestos visgi tėra tiktai žmonės, todėl gresia pavojus, kad jos gali nukrypti į kraštutinumus ir praradusios bet kokį realybės jausmą, gali tapti nepavojingomis keistuolėmis, amžinomis svajotojomis.

Ernestų neigiamos savybės: savikritikos stoka, neryžtingumas, nervingumas, baugštumas. Joms namai, šeima ir harmoningi ryšiai ypač svarbūs. Tačiau ir nesukūrę šeimos, jos žymiai lengviau nei kiti prisitaiko prie tokių sąlygų. Dauguma jų – vienišės.

Šaltinis: www.horoskopai.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>